Newsletter - Busem z poznania - wycieczki inne niż inne

Przejdź do treści
zdjecie poznan
Zapis na NEWSLLETER - i dlaczego

Witaj, skoro jesteś na tej stronie, oznacza, że lubisz eventy, wycieczki, wyjazdy, poznawanie i zwiedzanie. Inaczej byś Tu nie był. A MY oferujemy to, co może potencjalnie Cię zainteresować.

Ze swojej strony układamy grafik wyjazdów z wyprzedzeniem. Niby rzecz święta, ale nie do końca, się okazuje. Ponieważ jeździmy w małych grupach (max 16 osób) jesteśmy bardzo mobilni. Czasem podmieniamy imprezy, ich daty bądź kolejność. Współpracując z tak kameralnym gronem, stać nas na to. Korzystamy z rabatów na wejścia do atrakcji, elastycznie reagujemy na zamówienia od większej grupy klientów, czy nawet dostosowujemy się do pogody :-)
 
Dlatego grafik dłuższy aniżeli dwa miesiące jest zdecydowanie elastyczny.
W związku tym na bieżąco informujemy naszych subskrybentów o wyjazdach. Z jednej strony w naszym dobrze rozumianym interesie, a z drugiej dbając o klienta. Przecież my prawie co tydzień organizujemy jakiś event. Więc zawsze sytuacja jest dynamiczna.

Zapisując się ma newsletter otrzymywać będziesz informacje:
 
  • ofertę na nasze wyjazdy
  • info o promocjach i lastach
  • info o wszelkich zmianach w harmonogramie wyjazdów
  • zapowiedzi konkursów i zabaw (o ile będą)
  • informacje zupełnie nieważne, takie, na które nawet nie masz ochoty zerknąć :-)  Nie, nie, takich na pewno nie będzie, za bardzo szanujemy Twój czas oraz naszą pracę.
      
Osoby nie posiadające profilu na FB (a takich mamy sporo wśród naszych klientów) dostaną bieżącą ofertę. Osoby funkcjonujące na FB otrzymują powiadomienie, które w natłoku facebookowych postów może bardzo łatwo umknąć uwadze.
Natomiast my dywersyfikujemy kanały dystrybucji naszych informacji i uniezależniamy się od FB.
Jednocześnie zobowiązujemy się (oprócz wymogów ustawowych), że zebrane adresy mailowe nie będą przedmiotem handlu, wymiany czy wykorzystania w innym celu niż opisany powyżej. Ponadto uczynimy wszystko, aby nie były nazbyt częste, a merytorycznie ważne.
Oczywiście, co jest najważniejszym punktem RODO, w każdej chwili możesz samodzielnie usunąć Twój adres z bazy danych.
 
Prosimy o zapisanie się na newsletter dla Twojego i naszego komfortu

.
Wróć do spisu treści