O nas - Busem z poznania - wyprawy inne niż inne

Przejdź do treści
plansza poznan
My, czyli Magda i Jarek, para w życiu prywatnym i para w biznesie. Razem jeździmy, jemy, śpimy, planujemy, knujemy, gotujemy, śmiejemy się, uprawiamy ogródek, a nawet jednocześnie zapadamy na choroby (no dobrze, nie wszystkie). Mamy podobne poglądy na życie i na świat, co nie oznacza, że takie same. On – raptus, Ona – kraina łagodności (do czasu, oczywiście). Ona – lubi ciepło, On – raczej chłodek, ale serca u obojga tak samo gorące. On – lubi buty bez sznurowadeł, Ona – lubi buty dziwne (pewne osoby wiedzą). Wspólnie nie znosimy głupoty i obłudy (mamy na nie chroniczną alergię).

My, szerzej…
Jesteśmy zapaleńcami, pozytywnie zakręceni rzec można. Uwielbiamy zwiedzać, podróżować, bywać w miejscach różnych i dziwnych, odkrywać na nowo miejsca znane i powszechnie lubiane.
Podróżowanie to dla nas najlepsza forma wypoczynku i świetna zabawa. Obmyślamy i realizujemy wypady w różne strony. Staramy się, aby czas na nie poświęcony był wypełniony w całości wartościową treścią. A ponieważ i my od czasu do czasu musimy odpocząć - organizujemy eventy. Na nich oddajemy się głównie nic nie robieniu :-) A jakże wspaniale wypoczywać z gronem podobnie szalonych osób?!?
Z przyjemnością dzielimy się swoją wiedzą nabywając przy okazji nowych doświadczeń.
Nasze szaleństwo jest zaraźliwe stąd regularnie powiększa się grono naszych znajomych.

Jesteśmy też firmą z wszelkimi koncesjami na przewozy osób, z odpowiednimi ubezpieczeniami/ zabezpieczeniami, licencjami na organizację imprez plenerowych, płacącą ZUS i podatki. Ale, co najważniejsze, biznes nie zabił naszych ideałów. Uważamy, że serwujemy znakomitą treść za umiarkowaną cenę i dbamy regularnie, aby współczynnik kosztu wyprawy do atrakcyjności był jak najlepszy.

Pamiętajcie jednakże (tak dla uporządkowania tematu), że pracujemy zawodowo. Dlatego czasem nie odbieramy telefonów (ale zawsze oddzwaniamy). Z tego też powodu, często - gęsto odpisujemy na maile nie natychmiast, a na facebook'u i messengerze nie jesteśmy notorycznie online z przyczyn ideowych.  Piszemy te słowa tak na wszelki wypadek, wiemy przecież, że każdy tak miewa ... Ponadto pamiętajcie, że busowe weekendy są wyjazdowymi (Wy piszecie maile, my po powrocie odpowiadamy). Ot i takie to zwyczaje...Masz pytania, propozycje wyjazdów, chcesz się zapisać, zapoznać … dzwoń: 573 327 881 pisz: kontakt@busemzpoznania.pl
Znajdziesz nas też na facebook: https://www.facebook.com/busemzpoznania


Nasza misja - o naszych wyprawach - czyli Dlaczego nie jesteśmy "Orbisem" i dumnie realizujemy wyprawy niszowe
Mobilność - Nasze wyprawy realizujemy 9-osobowymi busami. Jest to świadoma, długo wymyślana i sprawdzona koncepcja. Wjeżdżamy wszędzie, szczególnie tam, gdzie duży autokar nie zdoła.
Toaleta na stacji benzynowej zajmuje o wiele mniej czasu, aniżeli jeżdżąc w większym gronie. Swobodnie dysponujemy naszym czasem, nie musimy jeździć „pod tacho”. Na autostradach nie mamy „kagańca prędkości”. Po prostu inna jakość podróżowania.

Kameralność - Jazda w małych grupach skutkuje kameralnością. Mamy więc wyjazd w wąskim kręgu, raczej dyskretny, przytulny, spokojny, bez pompy, niemal prywatny. Mała Grupa wymusza pożądane zachowania społeczne, wymusza tolerancję, wzajemne zrozumienie, pomoc. Pozwala na stosunkowo dobre poznanie współtowarzyszy. To nie 50cio-osobowy autokar, gdzie nie znamy nawet połowy współuczestników wyprawy. Generuje to po prostu świetną i rodzinną atmosferę.

Integracja - Mała grupa to kameralność, a kameralność to integracja. W małej grupie procesy te zachodzą szybciej. Naszymi klientami przeważnie są osoby o profilu singlowym, a więc mogą podróżować bez silenia się na konieczność zabierania towarzysza podróży. Każdy szybko „wsiąka” w tak małą grupę, znajduje przyjazną duszę. Na wieczornym grillu mamy już nie kilka poszczególnych osób, ale świetnie zintegrowanych Busowiaków.

Dokąd jeździmy - Nasze ulubione wyjazdy to objazdówki po zamkach, pałacach, bunkrach itp. Nie gardzimy miejscami poświęconymi technice (typu: „jak to działa”), czy szeroko rozumianej kulturze. Przeważnie bywamy na Dolnym Śląsku, Opolszczyźnie, w Czechach i w Niemczech. Tak możemy działać w czasie weekendów. W długie weekendy wybieramy dalsze trasy. Czasem mamy ułańską fantazję i wtedy jest np. morze. W grafiku mamy cykliczne imprezy, jak festiwale światła, festyny archeologiczne, zloty militarne czy też zwiedzanie miast/ miasta.

Typ wyjazdów - Najbardziej lubimy objazdówki. Są olbrzymim wyzwaniem logistycznym. Realizujemy wtedy przez dwa dni 8-10 obiektów w wybranym obszarze geograficznym. Często wypuszczamy się na zwiedzanie miast czy imprezy tzw „masowe”. Po prostu wszędzie tam, gdzie dowiezie nas nasz „majonez”.
Organizujemy również spływy kajakowe, weekendy z jogą, Andrzejki, Sylwestra i inne podobne imprezy.

Podstawa prawna - Jesteśmy legalnie działającą firma, płacącą ZUS i podatki. Posiadamy koncesje na krajowy i międzynarodowy przewóz osób oraz zezwolenia na organizację event’ów. Wystawiamy faktury (na żądanie). Posiadamy odpowiednie ubezpieczenia i zabezpieczenia. Przewozy realizujemy sprawnym sprzętem. Jesteśmy licencjonowanymi pilotami, oraz kierowcami z zawodowym prawem jazdy. Działamy wg ustalonego regulaminu i cennika. Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy.


Dlaczego warto jeżdzić z nami busem
 • jest w nim wesoło
 • można poznać fajnych ludzi
 • imprezę zaczynamy już w drodze
 • nie ma losowania kto jest kierowcą
 • ktoś inny pomyślał i opracował trasę
 • nie płaci się mandatów
 • gwarancja, że cały program zostanie zrealizowany
 • przy dwóch osobach takie same koszty, co własnym autem
 • nie męczymy się prowadzeniem
 • odpada wiele innych problemów natury logistycznej
 • Bo jesteśmy młodzi (niekoniecznie wiekiem), kreatywni, posiadamy doświadczenie, chce nam się, dbamy o dobrą zabawę naszych gości bo sami lubimy się bawić, empatia to nasze trzecie imię, jesteśmy poznaniakami – lubimy porządek i punktualność, mamy bardzo duże poczucie obowiązku


Nasza "flota"
W naszych trasach podróżujemy 9-osobowym busem. Auto wygodne i komfortowe, z lodówką, klimatyzacją. Jeździ cudownie i przyjemnie. Wersja long, czyli każdy zabiera swój bagaż, nie trzeba losować czyj z braku miejsca musi zostać na miejscu zbiórki. To nasz pierwszy i ukochany "MAJONEZ"

              


Kto nie podróżował busem nie wie, że to najznakomitszy środek lokomocji. Nie ma anonimowości jak w autokarze, znajomości, a nawet przyjaźnie powstają w błyskawicznym tempie. Atmosfera w czasie podróży jest znakomita. Słowem, to czas relaksu dla naszych gości. A dla nas to szansa na to, że bezstresowo możemy otoczyć „opieką” grupę i zrealizować założony program.
Wróć do spisu treści