O nas - Busem z poznania - wycieczki inne niż inne

Przejdź do treści
plansza poznan
Trochę historii
My, czyli Magda i Jarek, para w życiu prywatnym i para w biznesie. Razem jeździmy, jemy, śpimy, planujemy, knujemy, gotujemy, śmiejemy się, uprawiamy ogródek, a nawet jednocześnie zapadamy na choroby (no dobrze, nie wszystkie). Mamy podobne poglądy na życie i na świat, co nie oznacza, że takie same. On – raptus, Ona – kraina łagodności (do czasu, oczywiście). Ona – lubi ciepło, On – raczej chłodek, ale serca u obojga tak samo gorące. On – lubi buty bez sznurowadeł, Ona – lubi buty dziwne (pewne osoby wiedzą). Wspólnie nie znosimy głupoty i obłudy (mamy na nie chroniczną alergię) aczkolwiek ubóstwiamy głupawki :)
 

My, szerzej…
Jesteśmy zapaleńcami, pozytywnie zakręceni, rzec można. Uwielbiamy zwiedzać, podróżować, bywać w miejscach różnych i dziwnych, odkrywać na nowo miejsca znane i powszechnie lubiane.
 
Podróżowanie to dla nas najlepsza forma wypoczynku i świetna zabawa. No a teraz stało się biznesem i sposbem na życie. Obmyślamy i realizujemy wypady w różne strony. Staramy się, aby czas na nie poświęcony był wypełniony w całości wartościową treścią.
 
 Teraźniejszość
Zmiany, zmiany, zmiany. Życie wciąż dyktuje nam zmiany. I my też jesteśmy zmuszeni się nim poddać. W końcu parafrazując klasyka > warunki są tylko warunkami, a człowiek jest aż człowiekiem <😊
  
I tak platforma busemzpoznania.pl zostaje naszym wspólnym przedsięwzięciem biznesowym. Natomiast nastąpił fizyczny podział naszych działań na dwie odnogi:
 
 • Organizacja imprez – firma TUTUS PHU Magdalena Małecka
 • Transport – firma „Do It” Jarosław Elminowski
   
Zastrzegamy sobie prawo do uczestnictwa w naszym przedsięwzięciu innych podmiotów gospodarczych o pokrewnym profilu działalności, a jakże.
 
Oczywiście jesteśmy firmami z wszelkimi koncesjami, certyfikatami, wpisem do rejestru organizatorów turystyki, (z gwarancjami ubezpieczeniowymi), licencją na przewozy osób. Płacimy ZUS, składki i podatki J
Ale, co najważniejsze, biznes nie zabił naszych ideałów. Uważamy, że serwujemy znakomitą treść za rozsądną cenę i dbamy regularnie, aby współczynnik kosztu wyprawy do atrakcyjności był jak najlepszy.

Masz pytania, propozycje wyjazdów, chcesz się zapisać, zapoznać … dzwoń: 573 327 881 pisz: kontakt@busemzpoznania.pl
Znajdziesz nas też na facebook: https://www.facebook.com/busemzpoznaniaNasza misja - o naszych wyprawach - czyli Dlaczego nie jesteśmy "Orbisem" i dumnie realizujemy wyprawy niszowe
Mobilność - Nasze wyprawy realizujemy 9-osobowymi busami. Jest to świadoma, długo wymyślana i sprawdzona koncepcja. Wjeżdżamy wszędzie, szczególnie tam, gdzie duży autokar nie zdoła.
Toaleta na stacji benzynowej zajmuje o wiele mniej czasu, aniżeli jeżdżąc w większym gronie. Swobodnie dysponujemy naszym czasem, nie musimy jeździć „pod tacho”. Na autostradach nie mamy „kagańca prędkości”. Po prostu inna jakość podróżowania.

Kameralność - Jazda w małych grupach skutkuje kameralnością. Mamy więc wyjazd w wąskim kręgu, raczej dyskretny, przytulny, spokojny, bez pompy, niemal prywatny. Mała Grupa wymusza pożądane zachowania społeczne, wymusza tolerancję, wzajemne zrozumienie, pomoc. Pozwala na stosunkowo dobre poznanie współtowarzyszy. To nie 50cio-osobowy autokar, gdzie nie znamy nawet połowy współuczestników wyprawy. Generuje to po prostu świetną i rodzinną atmosferę.

Integracja - Mała grupa to kameralność, a kameralność to integracja. W małej grupie procesy te zachodzą szybciej. Naszymi klientami przeważnie są osoby o profilu singlowym, a więc mogą podróżować bez silenia się na konieczność zabierania towarzysza podróży. Każdy szybko „wsiąka” w tak małą grupę, znajduje przyjazną duszę. Na wieczornym grillu mamy już nie kilka poszczególnych osób, ale świetnie zintegrowanych Busowiaków.

Dokąd jeździmy - Nasze ulubione wyjazdy to objazdówki po zamkach, pałacach, bunkrach itp. Nie gardzimy miejscami poświęconymi technice (typu: „jak to działa”), czy szeroko rozumianej kulturze. Przeważnie bywamy na Dolnym Śląsku, Opolszczyźnie, w Czechach i w Niemczech. Tak możemy działać w czasie weekendów. W długie weekendy wybieramy dalsze trasy. Czasem mamy ułańską fantazję i wtedy jest np. morze. W grafiku mamy cykliczne imprezy, jak festiwale światła, festyny archeologiczne, zloty militarne czy też zwiedzanie miast/ miasta.

Typ wyjazdów - Najbardziej lubimy objazdówki. Są olbrzymim wyzwaniem logistycznym. Realizujemy wtedy przez dwa dni 8-10 obiektów w wybranym obszarze geograficznym. Często wypuszczamy się na zwiedzanie miast czy imprezy tzw „masowe”. Po prostu wszędzie tam, gdzie dowiezie nas nasz „majonez”.
Organizujemy również spływy kajakowe, weekendy z jogą, Andrzejki, Sylwestra i inne podobne imprezy.

Podstawa prawna - Jesteśmy legalnie działającą firma, płacącą ZUS i podatki. Posiadamy koncesje na krajowy i międzynarodowy przewóz osób oraz zezwolenia na organizację event’ów. Wystawiamy faktury (na żądanie). Posiadamy odpowiednie ubezpieczenia i zabezpieczenia. Przewozy realizujemy sprawnym sprzętem. Jesteśmy licencjonowanymi pilotami, oraz kierowcami z zawodowym prawem jazdy. Działamy wg ustalonego regulaminu i cennika. Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy.


Dlaczego warto jeżdzić z nami busem
 • jest w nim wesoło
 • można poznać fajnych ludzi
 • imprezę zaczynamy już w drodze
 • nie ma losowania kto jest kierowcą
 • ktoś inny pomyślał i opracował trasę
 • nie płaci się mandatów
 • gwarancja, że cały program zostanie zrealizowany
 • przy dwóch osobach takie same koszty, co własnym autem
 • nie męczymy się prowadzeniem
 • odpada wiele innych problemów natury logistycznej
 • Bo jesteśmy młodzi (niekoniecznie wiekiem), kreatywni, posiadamy doświadczenie, chce nam się, dbamy o dobrą zabawę naszych gości bo sami lubimy się bawić, empatia to nasze trzecie imię, jesteśmy poznaniakami – lubimy porządek i punktualność, mamy bardzo duże poczucie obowiązku


Nasza "flota"
W naszych trasach podróżujemy 9-osobowym busem. Auto wygodne i komfortowe, z lodówką, klimatyzacją. Jeździ cudownie i przyjemnie. Wersja long, czyli każdy zabiera swój bagaż, nie trzeba losować czyj z braku miejsca musi zostać na miejscu zbiórki. To nasz pierwszy i ukochany "MAJONEZ"

              


Kto nie podróżował busem nie wie, że to najznakomitszy środek lokomocji. Nie ma anonimowości jak w autokarze, znajomości, a nawet przyjaźnie powstają w błyskawicznym tempie. Atmosfera w czasie podróży jest znakomita. Słowem, to czas relaksu dla naszych gości. A dla nas to szansa na to, że bezstresowo możemy otoczyć „opieką” grupę i zrealizować założony program.
Wróć do spisu treści