2024-03-08 dzien kobiet kopenhaga - Busem z poznania - wycieczki inne niż inne

Przejdź do treści
kopenhaga

Dzień Kobiet w Świnoujściu z wycieczką do Kopenhagi i Malmo

TRASA:
Poznań - Szczecin - Świnoujście - Kopenhaga  - Mal - Świnoujście - Poznań

TERMIN:
08 - 10 marzec

mapka walentynki

Drogie Panie, Mości Panny.

Dla uczczenia święta babskiego, Dniem Kobiet zwanego przedstawiamy ofertę nie do odrzucenia, ofertę WOW! A jest nią podróż do Świnoujścia, gdzie czekają już na Was bilety na rejs do Danii i Szwecji, z pełnią atrakcji zwierzeniowych.

Czas pędzi nieubłaganie i ani się obejrzycie, a tu nastanie „święto rajstop i goździka”. Porywamy Was drogie Babki (i nie tylko) na autokarowo- promową wyprawę do Danii i Szwecji z bajecznymi miejscami i fantastycznymi widokami „po drodze”.

Podrzucamy Wam pod rozwagę i szybką decyzję wypad do Świnoujścia wraz z udziałem w rejsie do Danii i Szwecji z wycieczką do Malmö i Kopenhagi oraz zwiedzaniem z pilotem/ przewodnikiem obu magicznych miast. Zaś po drodze… BAJKA…niesamowity 8 kilometrowy most Øresundsbro - łączący Szwecję z Danią - jedna z najbardziej spektakularnych przepraw na świecie.

Oczywiście nie jest żadną tajemnicą, że babki bawią się we własnym gronie wyśmienicie, a z racji ciągłego zapracowania potrzebują radosnej odskoczni, zatem wypad ten jest panaceum na powyższe.
Rejs dostarczy Wam dziesiątek atrakcji, a zwiedzanie Malmö (Szwecja) i Kopenhagi (Dania) odcisną się cudnymi wspomnieniami
Ahoj, morska przygodo!

Jeśli chcecie dołączyć, nie obawiajcie się, nie wahajcie. Zapraszamy, nadarza się świetna okazja :) Nie zastanawiajcie się zbyt długo, ilość miejsc ograniczona :)

kupon prezentowy
Plan wygląda tak:

Piątek:
 • 16:30 zbiórka- Poznań, parking stacja paliw MOL, ul. Żeromskiego 3 (róg Dąbrowskiego)
 • przyjazd do Szczecina- impreza integracyjna (opłacono), możliwość jadła i trunków (nie wliczone)

Sobota:
 • 2:00 wyjazd autokarem ze Świnoujścia do Niemiec (Rostock- port) i zaokrętowanie na promie
 • godz. 06:00-8:00 Przeprawa przez Morze Bałtyckie promem Scandlines do duńskiego portu Gedser
 • przejazd przez duńskie wyspy: Falster, Faro, Zelandię
 • przeprawa przez Cieśninę Sund - przejazd podwodnym tunelem ok. 4km, przejazd przez sztuczną wyspę ok. 4km, przejazd przez Most Øresundsbro - najdłuższy na świecie most łączący dwa kraje - Danię ze Szwecją.
 • przyjazd do Szwecji (Malmö). Spacer zabytkowym deptakiem. Pokazanie najciekawszych miejsc stolicy południowej Szwecji - Malmö : m.in. Rynek Główny Stortorget z zabytkową zabudową i Pomnikiem Karola X Gustawa , Lilla Torg rynek starego miasta, Ratusz Miejski, Ribersborg, to nadmorska kilkukilometrowa promenada z widokiem na cieśninę Oresund, TurningTorso
 • powrót do Danii mostem Øresundsbro, przejazd do Kopenhagi. W stolicy Danii zobaczymy m.in.: Syrenkę Kopenhaską, fontanna Bogini Gefion, odprawę warty Gwardii Królewskiej przy barokowym pałacu Amalienborg, Kościół Marmurowy, osiemnastowieczną dzielnicę portową Nyhavn, Ratusz Miejski, Pomnik Andersena. Spacer najdłuższym deptakiem Północnej Europy – ulicą Stroget, znaną m. in. z najmodniejszych sklepów, występów licznych artystów, muzyków i kuglarzy. Fakultatywnie rejs kanałami po Kopenhadze.
 • CZAS WOLNY około 1 - 1,50h. Wyjazd z Kopenhagi, przejazd do bazy promowej w Gedser
Program jest ramowy i może ulec zmianie

Niedziela:
 • przejazd autokarem przez Niemcy
 • 2:00- 3:00 wyjazd ze Świnoujścia do Poznania
 • ok. 8:00 uroczysty wjazd do Poznania, stacja paliw MOL, ul. Żeromskiego 3 (róg Dąbrowskiego)

A zatem… SHOW MUST GO ON! Rejs do Danii i Szwecji dla babek (i nie tylko) wraz ze zwiedzaniem :)

Dla każdej damy, matki, panny czy kochanki, singielki bądź nie, czekać będą CUDOWNE KWIATY (bez rajstop, och jaki żal..),
protokół zdawczo odbiorczy pojawi się również ;) ;) ;)
PIF- PAF!


Cena całościowa 570 zł zawiera:
Przejazdy, autokary na całej trasie, 2 międzynarodowe przeprawy promowe, autostrady, zwiedzanie/ oprowadzanie wg programu, organizacja spotkania klubowego, ubezpieczenia, opieka licencjonowanych pilotów- w tym obsługa pilota ze znajomością trasy i wiedzą o zwiedzanych obiektach w obu krajach, noclegi kierowcy autokaru, opłaty administracyjno- parkingowe
Dodatkowo płatne gotówką: 15 eur  (przejazd przez cieśninę Øresund, opłaty  administracyjne); 8 eur (fakultatywnie rejs kanałami po Kopenhadze- (można zrezygnować, ale nie warto, wspaniała atrakcja)
Obiad, kawa, ciacho i pamiątki - zarezerwować drugi portfelik (koszty nie wliczone)

Przydatne info:
W Danii obowiązują korony duńskie, zaś w Szwecji Korona szwedzka, aczkolwiek w punktach z pamiątkami można płacić Euro (przyjmują tylko banknoty, reszta wydawana w koronach). Podczas wycieczki prawie wszędzie można płacić kartą płatniczą. Wolny czas jest przewidziany, około 1 godziny maksymalnie 1,5 godziny, program wycieczki będzie zrealizowany, a czas wolny nie może odbyć się kosztem zwiedzania. Możliwość posiłku będzie w czasie wolnym lub podczas rejsu promem 06:00-08:00 i 22:30-00:30. Własny prowiant jest zalecany
Możliwość lekkiego odświeżenia będzie na promie. Rzeczy zbędne przy zwiedzaniu pozostawić można w autokarze.

Co zabieramy?
Picie (może termosik?), proponujemy przygotować wcześniej sznytki czy inne jadło.  Wygodne butki, strój adekwatny do kapryśnej czasem pogody, wygodny ubiorek. Możliwości higieniczne podczas wyprawy duńsko – szwedzkiej głównie na promie (weź maleńki „przybornik” - zostanie potem w autokarze). Piersiówka z ulubioną zawartością nie zawadzi. Nie zapominamy o dowodzie osobistym/ paszporcie, foto aparacie, power- banku. Karta EKUZ nie zawadzi. Maseczki (najlepiej FFP2, ewent medyczne)- na wszelki wypadek


Informacje małym druczkiem:
 • zapisy: formularz na www
 • informacje tel +48 573 327 881
 • kliknięcie „wezmę udział” nie oznacza rezerwacji miejsca
 • wpłata na poczet wyjazdu jest równoznaczna z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu wyjazdu zamieszczonego na www.fregata.pl oraz www.busemzpoznania.pl
 • obowiązkowe WAŻNE DOKUMENTY TOŻSAMOŚCI (dowód osobisty lub paszport)
 • należy pamiętać o włączonym roamingu (powiemy kiedy wyłączyć)
 • maseczki ochronne zasłaniające usta i nos
 • nie odpowiadamy za ewentualne zmiany cen wstępów, biletów, rejsu
 • wpłaty na ten wyjazd z racji jego specyfiki nie podlegają zwrotowi w razie rezygnacji z udziału w wyjeździe (prosimy o przemyślane decyzje dotyczące rezerwacji)
 • jako, że nie jesteśmy organizatorem rejsu, nie bierzemy odpowiedzialności za jego przebieg
 • impreza składa się dwóch elementów:
  • trasa Poznań Świnoujście/ Świnoujście Poznań, organizatorem jest Firma „Do It”
  • trasa autokarowo- promowa, której organizatorem jest „FREGATA” Biuro Turystyki Skandynawskiej, na którą wykupujecie indywidualnie bilet (wliczone w zbiorczą cenę wydarzenia - 570 zł)
 • na trasie dwa nocne przejazdy autokarowe, co stwarza możliwość zwiedzania „za dnia”
 • impreza dojdzie do skutku pod warunkiem zebrania min 45 osób (w przeciwnym wypadku zwrot pieniędzy)
 • nie akceptuje się „kwadransa akademickiego”, nie ma możliwości opóźnień w wyjazdach. Osób spóźnionych na zbiórkę nie dotyczy zwrot wpłaty.

UWAGA:
Ze względu na promocyjną cenę i konieczność potwierdzenia imiennej rezerwacji, na zgłoszenia czekamy maksymalnie do niedzieli (18 lutego 2024 r.) lub do wcześniejszego wyczerpania „zasobów”.  
pobierz program
program rejsu
warunki ubezpieczenia na rejsie
zapytaj
Opinie o nas i naszych wyprawach
komentarze z fb
komentarze z fb
komentarze z fb
Wróć do spisu treści